Oferta dla grup i firm

Zorganizuj imprezę w naszym multitapie

Proponujemy multitap bar Drugie Dno Ochota jako miejsce imprezy firmowej. Pub zlokalizowany jest przy ul. Tarczyńskiej 5/9 w Warszawie,  jedynie 1,5 km od ścisłego centrum Warszawy. Projektując nasz lokal staraliśmy się przenieść charakter wnętrz znanych z Drugie Dno przy Nowogrodzkiej 4. Odsłonięte stare cegły, przyciemnione oświetlenie w stylu vintage, surowe detale i betonowe faktury w połączeniu z nowoczesnymi motywami graficznymi na ścianach oraz otwartym barem i kuchnią tworzą oryginalny i ciepły klimat.
Do dyspozycji zorganizowanych grup oferujemy dwie sale. Sala z otwartą kuchnią, w której można obserwować pracę naszych pizzerów i barmanów. Znajdują się w niej wysokie jak i niskie stoliki oraz wygodne krzesła. Przeznaczona dla grupy do 25 osób. Poziom +1 jest idealny dla imprez grupowych i zorganizowanych spotkań, gwarantując całkowite odizolowanie od reszty lokalu.  Przeznaczona dla grupy 30-40 osób.
Bar z 8 kranami znajduje się w pierwszej sali, dostępnej dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni barmani serwują piwo rzemieślnicze z najlepszych polskich i zagranicznych browarów, cydr i włoskie wino musujące, których można spróbować przed złożeniem zamówienia. Ofertę uzupełnia szeroki wybór piw w butelkach, różnorodne wina, oraz kawa i herbata.
Do piwa podajemy włoską pizzę (mięsną, wegetariańską i wegańską), oraz ciepłe i zimne przekąski. Nasi pizzerzy są do dyspozycji w niedziele i poniedziałki do godziny 21, od wtorku do czwartku do godziny 22, a w piątki i soboty do godziny 24.

Skontaktuj się z nami

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 22 126 50 95 lub mail kontakt-ochota@drugiedno.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami poniżej.

Dla firm oraz zorganizowanych grup powyżej 30 osób oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanego menu. Zapraszamy do odkrycia Drugiego Dna, życząc dobrej zabawy.

Scroll to top