Wina

• WINA •

125ml/11 ZŁ 500ml/30 ZŁ Frizzante Bianco Frizzin

Azienda Vinicola San Martino - Włochy Delikatnie musujące wino pochodzące z winnic położonych u stóp wzgórza Conegliano i Vittorio Veneto. Kolor słomkowy, delikatny aromat. Jest doskonałym aperitifem.

125ml/14 ZŁ 700ml/70 ZŁ Gaio Ca’de’io Bianco

Terre Siciliane I.G.P. Włochy Sycylijskie białe wino o jasno-słomkowej barwie. Przyjemne aromaty brzoskwiń z niuansami minerałów. W smaku świeże i trwałe. Kompozycja: Inzolia, Catarratto

125ml/15 ZŁ 700ml/80 ZŁ Nativa Cabernt Sauvignon

Valley Central - Chile Jasnorubinowy kolor z intensywnymi aromatami czerwonych i czarnych owoców. Wiśnie, jeżyny i śliwki mieszają się z delikatnymi niuansami przypraw. Oddaje przyjemną równowagę owocowości i dębu wraz z długim zakończeniem. Szczep: 100% Cabernet Sauvignon

125ml/21 ZŁ 700ml/110 ZŁ Teroldego Rotaliano Riserva

Trentino D.O.C. Castel Firmian - Włochy Królewskie wino Trydentu (Trentino). Rubinowa barwa z fioletowymi refleksami. Nos intensywny, bogaty w nuty owoców leśnych, szczególnie jagody, jeżyny, maliny. W smaku wytrawne, harmonijne, owocowe, z aksamitnymi taninami. Szczep: Teroldego Rotaliano.

125ml/14 ZŁ 700ml/70 ZŁ Gaio Ca’de’io Rosso

Puglia I.G.P - Włochy Głęboko-rubinowa barwa. Owocowe aromaty morwy i śliwki. Wino świeże, lekko gorzkie, trwałe, dobrze zbudowane. Szczep: Sangiovese.

125ml/15 ZŁ 700ml/80 ZŁ Nativa Sauvignon Blanc

D.O. Valley Central - Chile Białe wino ze świeżymi owocami cytrusowymi, melonem, zielonym liściem pomidora i morelą. W ustach początkowo wyraźne i żywe z czasem staje się pełne i soczyste. Pozostawia bardzo długie i trwałe zakończenie. Szczep: 100% Sauvignon Blanc.

125ml/21 ZŁ 700ml/110 ZŁ Pinot Grigio Riserva

Trentino D.O.C. Castel Firmian - Włochy 60% wina po procesie fermentacji dojrzewa przez 6-8 miesięcy w dębowej beczce i następnie jest łączone z winem, które pozostało w kadziach ze stali nierdzewnej. Nos z dojrzałymi owocami (biała brzoskwinia, gruszka), rumiankiem oraz słodkimi nutami wanilii. W smaku harmonijne, eleganckie, czyste Szczep: Pinot Grigio.

125ml/16 ZŁ 700ml/89 ZŁ Feudo Arancio, Tinchite Rose

Frappato, Terre Siciliane IGT - Włochy Wino prezentuje ciepły kolor wiśni z refleksami rubinowo-fioletowymi. W zapachu ukazuje mnóstwo świeżych aromatów, takich jak geranium, malina, jeżyna, truskawka, czerwona porzeczka i granat. Szczep: 100% Frappato

Scroll to top