O nas

Multitap - Pub - Włoska pizza - Ochota

Drugie Dno Ochota to multitap oferujący wyśmienite rzemieślnicze piwo a także włoską pizzę. Pub zlokalizowany jest przy ul. Tarczyńskiej 5/9 w Warszawie,  jedynie 1,5 km od ścisłego centrum Warszawy. Wcześniej mieściły się tu popularne klubokawiarnie Szczyt wszystkiego i Sztuka umiaru. Miejsce aż prosiło się o renowację i nowy wystrój. Projektując nasz lokal staraliśmy się przenieść charakter wnętrz znanych z Drugie Dno przy Nowogrodzkiej 4. Odsłonięte stare cegły, przyciemnione oświetlenie w stylu vintage, surowe detale i betonowe faktury w połączeniu z nowoczesnymi motywami graficznymi na ścianach oraz otwartym barem i kuchnią tworzą oryginalny i ciepły klimat.

Dwie kameralne sale

W multitapie Drugie Dno Ochota znajdują się dwie sale – każda z osobnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami. Mniejsza, umiejscowiona bezpośednio przy otwartej kuchni pozwala na obserwowanie pizzerów i barmanów przy pracy. Znajdziemy w niej zarówno wysokie stoły, jak i niższe oraz kilka wygodnych foteli umiejscowionych pod schodami. Większa sala na poziomie +1 jest idealna dla imprez grupowych i zorganizowanych spotkań, gwarantując całkowite odizolowanie od reszty lokalu. Znajduje się w niej duża witryna umożliwiająca obserwowanie ulicy a także siedzenie bezpośrednio przy niej na szerokim parapecie.

Rzemieślnicze piwo to nie wszystko.

Z naszych 8 kranów doświadczeni barmani leją rzemieślnicze piwa z najlepszych polskich i zagranicznych browarów, cydr i włoskie wino musujące, a wszystkiego można skosztować przed zamówieniem. Ofertę uzupełniają: piwa butelkowe, wina, oraz napoje bezalkoholowe, kawa i herbata. W naszym multitapie oprócz pizzy można zjeść także przekąski, dania wegetariańskie oraz desery – wszystkie dopasowane do piwa i wina. W godzinach 12-16 oferujemy menu lunczowe z pizzą włoską. W Drugim Dnie Ochota można zorganizować imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski i inne zamknięte spotkania.

Zapraszamy codziennie od godziny 12.00.
Scroll to top